Нові способи стати гарною! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Нові способи стати гарною!

Нові способи стати гарною!

Бути красивою – мрія кожної жінки, і в наш час багато жінок звертаються до пластичної хірургії як до способу знайти бажані форми. Що потрібно знати, якщо ви зважилися зробити підтяжку або збільшити груди? Про це ми вирішили розпитати професіонала.

На наші запитання відповідає пластичний хірург «Естет Клінік», кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Якимець Валерій Григорович.

- Шановний Валерію Григоровичу, розкажіть, будь ласка, про сучасні підходи в пластичної хірургії особи із застосуванням ендоскопічних технологій.

- Нині існує безліч методик пластичних операцій в області обличчя і шиї. Але немає жодної універсальної операції на обличчі, яка омолодила б усі відділи особи.

Кожна окремо взята операція відповідає за ту чи іншу зону. Коли ми бачимо часом надлишки шкіри в області верхніх повік, це не означає, що відразу треба робити верхню блефаропластику.

Справа в тому, що багато наших пацієнтки, у яких раніше виконувалася верхня блефаропластика, відзначили, що зовнішня частина брови через 3-4 місяці після операції опустилася нижче, і відчуття надлишків шкіри верхніх повік залишилося.

Так як процес старіння тканин обличчя йде на всіх зонах, то й провисання тканин йде і в області чола, середньої зони обличчя і шиї.

- Невже це означає, що надлишки шкіри в області верхніх повік ведуть і до опущення тканин лоба?

- Практично у кожного, хто звернувся до нас пацієнтів є показання для виконання ендоскопічного ліфтингу чола.

Операція проводиться через кілька невеликі проколи довжиною 0,6-0,8 см в волосистої частини голови. Їх в подальшому і перукар не побачить.

Проводиться глибока відшарування тканин з подальшою фіксацією їх у новому місці. При цьому всі м’які тканини, судини і нерви не зачіпаються, вони залишаються набагато вище.

В області середньої зони обличчя і шиї поєднання ендоскопічного ліфтингу обличчя і класичної «підтяжки» дає приголомшливий позитивний косметичний ефект.

Адже багато хто помічав, що після класичного ліфтингу особи глибокі носогубні складки і виличні мішки («набряки» в області скул) зменшуються незначно, і що центральна частина обличчя омолоджується не в повному обсязі.

Саме в даному випадку необхідна внутріротова ендоскопічна підтяжка середньої зони особи, яка давно й успішно застосовується у нас в клініці.

При цьому методі можливо через незначний розріз з боку слизової рота виконати відшарування м’яких тканин середньої зони і зафіксувати їх в більш високому положенні, що дає нам приголомшливий омолоджуючий ефект центральної частини обличчя. При цьому на обличчі немає ніяких розрізів.

Як вже згадувалося раніше про ендоскопії лоба, все судини, нерви при відшаруванні тканин знаходяться вище.

Ізольовано ендоскопічний ліфтінг середньої зони обличчя ідеально підходить молодим жінкам, у яких «попливла» центральна частина особи.

Я широко використовую поєднання ендоскопічних методик на обличчі і класичних залежно від надлишків тканин на обличчі у тій чи іншій пацієнтки.

Тільки таке поєднання дає мені можливість бачити моїх пацієнток молодими і щасливими після проведених мною операцій.

- Скажіть, будь ласка, ми знаємо Вас як фахівця, який широко застосовує ендоскопічні методики для омолодження особи, а де Ви ще використовуєте ендоскопію?

- Інший розділ пластичної хірургії, де я широко застосовую ендоскопічну техніку – це збільшення грудей.

Існує три операційні доступу для збільшення грудей за допомогою імплантатів. Поджелезістий, періареолярний і пахвовий.

Як не дивно звучатиме моє твердження, ідеального методу немає. Кожен метод має свої плюси і мінуси. Коротко про кожного з них.

Поджелезістий метод мені не дуже подобається, тому що в подальшому видно післяопераційний рубець. А молодим дівчатам, які ще не вийшли заміж, даний рубець не особливо потрібний.

Хоча при цій методиці не травмується молочна залоза.

При поджелезістом доступі при розташуванні імплантата під залозою (ретромаммарной) велика ймовірність у подальшому його контурування (промацування).

При розташуванні імплантата під великим грудним м’язом (субмускулярно) нижній полюс імплантату всеравно може промацуватися, хоча верхня частина його буде розташовуватися під м’язом.

При такому методі часто пацієнтки відзначають, що при заняттях спортом форма грудей змінюється.

Періареолярний доступ хороший тим, що післяопераційний рубець не видно, можна встановлювати імплантати великих розмірів (при наявності великої ареоли) як круглої, так і анатомічної форми.

Але думка про те, що доводиться розсікати тканину залози, зупиняє від проведення даної операції не родили дівчатам.

Наступний метод – ендоскопічне збільшення грудей з пахвового доступу. Вважаю його самим передовим і кращим способом.

Розріз проводиться в пахвовій області довжиною 3,0-3,5 см, непомітний в подальшому.

Імплантат встановлюється під великим грудним м’язом, що не дає його промацування через кілька років.

Груди через 4-6 місяців стає природно м’якою на дотик. Сама залоза не травмується.

Зазвичай з пахвового доступу встановлюють тільки круглі імплантати, тому ми довго працювали над тим, щоб почати встановлювати анатомічні імплантати. Наші праці увінчалися успіхом.

Тепер практично всім пацієнткам ми встановлюємо анатомічні імплантати з пахвового доступу.

При 0 розмірі, коли немає практично залізистої тканини, установка круглих імплантатів дає збільшення повноти верхнього полюса грудей.

Немає природного верхнього контуру грудей. Тому використання анатомічних імплантатів дає позитивний естетичний результат, верхній полюс більш згладжений.

- Але ж при використанні анатомічних імплантатів можливо їх зміщення? Ви цього не боїтеся?

- Так, часто пацієнтки на консультації ставлять мені запитання, а не зміститься чи верхній полюс «протеза» при установці з пахвового доступу, і як ми його маємо так, що верхній полюс знаходиться строго вгорі. Ще не було жодного випадку зміщення імплантату.

Я дуже детально розповідаю своїм пацієнткам про важливість післяопераційного періоду.

У підсумку, коли період реабілітації закінчується, ми досягаємо чудових результатів і наші пацієнтки щасливі, а найголовніше, вони можуть безбоязно в подальшому годувати своїх дітей грудьми.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Нові способи стати гарною!