Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах

Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах

Ані Лорак все частіше відпочиває далеко від чоловіка Мурата, а її чоловік – все частіше з’являється на публіці з іншими жінками.
Останнім часом у пресі з завидною частотою почали з’являтися чутки про те, що шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах. І це незважаючи на те, що Ані цього літа стала мамою чарівної доньки і просто світиться від щастя. Її чоловік, турецький бізнесмен Мурат Налкакіоглу, з цього приводу навіть привіз з батьківщини своїх батьків, щоб ті побачили внучку.

Однак пресу сильно бентежить той факт, що Мурата все частіше бачать у нічних клубах Києва в компанії дівчат модельної зовнішності, у той час як його зіркова дружина відпочиває вдома з новонародженою дочкою. Більше того, нещодавно Ані Лорак відзначила свій день народження, який їй організував близький друг Філіп Кіркоров. На святі було багато рідних людей, проте Мурат серед них так і не з’явився.

Ситуацію, що склалася всередині зоряного шлюбу прокоментував телеведучий Отар Кушанашвілі в своєму недавньому інтерв’ю Комсомольській правді.

“Ані Лорак починає дізнаватися все про чоловіче віроломство. Її шлюб з турком Муратом тріщить по всіх швах, не витримала випробування красива байка, що він бізнесмен, альфонс альфонсом, класичний типаж; шлюб на шляху до катастрофи. Добре, друг Філіп поруч”, – сказав Отар Кушанашвілі.

Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах

Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах

Останнім часом Ані Лорак все частіше бачать у компанії Філіпа Кіркорова

Дійсно, Філіп Кіркоров вкрай ніжно ставився до Ані. Останнім часом вони скрізь з’являються разом. Філіп один з перших відвідав співачку в Києві в лікарні, де вона була з новонародженою дочкою. Крім того, Кіркоров неодноразово говорив у своїх інтерв’ю, що Ані – ідеальна хранителька домашнього вогнища, і саме таку жінку, як Лорак, він мріє бачити матір’ю своїх дітей.

ivona


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Шлюб української співачки Ані Лорак тріщить по швах