Чоловік Наталії Водянової розповів правду про розлучення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чоловік Наталії Водянової розповів правду про розлучення Супермодель Наталя Водянова та її чоловік Джастін Портман прожили разом 10 років. У них троє дітей. Для багатьох ця пара – зразково-показова. Але днями з’явилася несподівана новина – Водянова і Портман розлучаються!

Першими сенсаційну новину повідомили французькі видання, тут же інформація з’явилася у світових ЗМІ. Британський мільярдер Джастін ніколи не коментує своє особисте життя, але на цей раз він зробив виняток.

Лорд не витримав. Його почали дратувати всі ці чутки, і він заявив: «Мені це страшенно не подобається! Ми не розлучаємося! І це правда ».

Також інформацію про розлучення спростувала і бабуся супермоделі, але от подруги дівчини стверджують зворотне. Нібито ще півроку тому Наталя Водянова зібрала свої речі і поїхала в родовий маєток свого чоловіка.

Проблеми в сім’ї моделі стався після народження третьої дитини. Згідно з даними деяких джерел, стан Джастіна вже не такий великий, яким було раніше. Багато в чому сім’ю забезпечує саме Наталя, а Джастін любить грати в казино і з легкістю розлучається із заробленими грошима дружиною.

Нагадаємо, що пара виховує трьох дітей: 8-річного Лукаса, 4-річну Неву і 2-річного Віктора.


http://ladynice.ru


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Чоловік Наталії Водянової розповів правду про розлучення