Кейт Міддлтон і принц Вільям дали ім’я своєму синові PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Герцог і герцогиня Кембриджські нарешті зізналися, яке ім’я вони вибрали для своєї дитини. Про це сьогодні заявив прес-аташе Кенсінгтонського палацу:

- Герцог і герцогиня Кембриджські раді оголосити, що вони назвали свого сина Георг Олександр Луї. Дитина також отримала при народженні титул – Його Королівська Високість Принц Георг Кембриджський.

За повідомленнями того ж джерела, ім’я для малюка не несе ніякого символічного значення – воно просто сподобалося Вільяму та Кейт. Хоча, можливо, підтекст все-таки існує: так само звали батька нинішньої королеви – Георга.

Яке саме ім’я вибрали для малюка, королівський двір оголосив через добу після виписки Кетрін з пологового будинку. Вільям і Кейт звозили малюка на зустріч з бабусями і дідусями. Також новонароджений принц вперше познайомився зі своєю прабабусею – королевою Єлизаветою II і своїм дядьком принцом Гаррі.

До слова сказати, нинішня королева просто в захваті – від свого тільки народженого онука і особливо від його рожевих щічок. «За такі гарні щічки я готова поставити його першим у черзі на трон», – пожартувала королева.

"); $("#textVersion").text("Кейт Міддлтон і принц Вільям дали ім’я своєму синові" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23761"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Кейт Міддлтон і принц Вільям дали ім’я своєму синові