Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!” PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Kira Plastinina - один з найвідоміших брендів в СНД. Його ідейної натхненниці Кірі всього 20 років, а вона вже домоглася популярності, слави і захоплення. 17 травня дизайнер відвідала Київ з презентацією своєї нової осінньо-зимової колекції. Портал ХОЧУ поспілкувався Кірою про її творчість, роботу і плани на майбутнє.

- Сьогодні ви приїхали в Київ, завтра ви в Москві, а післязавтра в Лос-Анджелесі. У якому місті вам найкомфортніше творити, в якому жити, а в якому відпочивати?

- Я не можу виділити якісь конкретні міста. Мене надихає мій спосіб життя, те, що я багато подорожую. Мені скрізь комфортно, яким би великим або маленьким ні місто. Мені дуже приємно, що сьогодні я тут. Я навіть не очікувала того, як зрадію, коли приземлилася в Києві. Чудове місто.

Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”

- А які місця в Києві вас надихають?

- Хоч я і не перший раз у Києві, досить часто тут буваю, але завжди приїжджаю на дуже короткий час і при цьому дуже щільний робочий графік. Але у мене в планах приїхати і просто відпочити – все подивитися. Хочу відзначити, що в Києві все дуже стильні. Поки їду в машині, дивлюся і бачу багато мегастильних людей.

- Ви стежите за трендами в світовій моді або створюєте їх самі?

- Все, що я створюю – це завдяки моїй інтуїції. Мені здається, всі майбутні тенденції просто витають повітрі навколо мене, вас. Приміром, якщо навколо дуже багато чорного і білого, то всі від цього втомлюються і починають використовувати яскраві кольори і принти.

Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”

- Багато дизайнерів часто звертаються до ретро-силуетах, деякі ж навпаки – завжди в майбутньому, показують своє бачення футуризму. А в якому часі знаходитесь ви?

- Я не звертаю уваги на час або епоху. Я думаю образами, історіями. Капсульна колекція HOT, яку ми сьогодні показуємо, виконана з елементами бароко. Коли я створювала її, то представила спочатку дівчину, що вона робить, куди ходить, як виглядає, а потім вже придумувала їй гардероб.

- Розкажіть про свої улюблені моделях з нової колекції.

- Це колекція сезону осінь-зима 2013 – 2014. Вона дуже велика, тому ми ділимо її на кілька капсул. Найбільша моя улюблена капсула – це саме HOT, її ми завжди робимо в останній момент, коли ти найяскравіше уявляєш, чого хочуть дівчата в даний період. Саме ці речі потім часто з’являються в нашій рекламній кампанії, у всіх іміджах. Для наступного сезону я вибрала саме тему бароко для цієї капсули. У ній дуже багато візерунків та принтів з кристалами, я використовувала різноманітні поєднання декількох тканин, а також модний нині матеріал – неопрен. З нього будуть спідниці, топи та спортивні костюми. Сподіваюся, всім колекція дуже сподобається так само, як і мені.

Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”

- А как вы относитесь к субкультурам – хипстерам, панкам, рокерам. Такое самовыражение очень характерно для вашей целевой аудитории 14-25 лет. Учитываете ли вы их предпочтения и вкус?

- Я никогда ни под кого не подстраиваюсь. Я делаю то, что точно понравится тем, кто придет в мою студию Kira Plastinina. Тут особенная взаимосвязь – я создаю вещи, которые нравятся мне, а тем, кому нравится то, что я делаю, в чем-то похожи на меня. У нас как будто общий пульс.

- Вы с детства посвятили себя моде. У некоторых людей есть желание творить, есть возможности, но нет таланта, а у других наоборот – есть дар, но нет материальных возможностей. Что вы, исходя из своего личного опыта, можете посоветовать начинающим дизайнерам?

- Самое главное – верить в себя. Второе – нужно постоянно развивать чувство индивидуального стиля. Если ты все время будешь оглядываться на других, это будет нечестно, прежде всего –  неуважительно к собственной работе. Верьте в себя и делайте то, что нравится вам, а не кому-то другому.

- А обучение в престижных школах дизайна дает билет в успешную карьеру?

- Учеба – это конечно хорошо и очень важно, но все же должен быть личный интерес развиваться и постоянно узнавать что-то новое: ходите в библиотеки, читайте историю моды и старые журналы, все это помогает выработать то чувство стиля, о котором мы говорили выше.

Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”

- За всю вашу кар’єру ви можете виділити кілька моделей, якими ви особливо пишаєтеся?

- Конкретних прикладів у мене немає. Щодо кожної колекції, я проходжу певний емоційний шлях. Спочатку, коли я створюю колекцію, мене все надихає, я дуже щаслива і пишаюся будь схемою крою. Коли відбувається презентація колекції, я вже починаю сумніватися, а чи все правильно я зробила, може треба переробити, йдуть постійні сумніви. Потім, після показу, я починаю її ще більше любити. Через півроку, коли вона вже виходить у маси, я щодня все це бачу і дуже втомлююся від того, що зробила, ось саме в цей момент я починаю придумувати нову колекцію. Через рік-два я щаслива знову побачити свої, вже можна сказати, вінтажні речі.

- 90% вашого гардеробу – Kira Plastinina, які бренди складають решту 10%?

- В основному, це звичайні прості речі – майки, светри. Якась частина цього – молоді, нікому невідомі бренди або дизайнери, які я випадково знайшла в якомусь мультибрендовому бутику під час подорожей. А що стосується відомих дизайнерів – я в захваті від Mary Katrantzou, Carven, Kenzo, Opening Ceremony, багато чого замовляю з сайту Nasty Gal.

- Як ви вважаєте, які базові речі повинні бути в гардеробі кожної жінки?

- Перш за все, це кілька пар джинсів різних кольорів, які повинні ідеально сидіти. Звичайно ж, класика жанру – маленьке чорне плаття. Із взуття – це класичні човники бежеві або чорні, які під всі підходять. Особисто моя порада – спочатку кожного сезону купувати стильну яскраву сумку і пару взуття. Ці аксесуари будуть складати основу будь-якого образу, щоб ви не наділи, нехай навіть звичайну білу майку і джинсові шорти. Це дуже допомагає, коли потрібно швидко зібратися і немає часу щось вигадувати, щоб добре виглядати.

- Бренд Kira Plastinina розвивається семимильними кроками – все більше нових магазинів по всьому світу, перша лінія LUBLU, парфумерія, участь у багатьох Тижнях моди. Яка на даний момент мета, до якої ви прагнете?

- На даний момент ми працюємо з тим, що вже зробили, – розвиваємо і покращуємо. Єдине, що можна відзначити: у недалекому майбутньому у нас вийде ще одна лінія жіночого одягу, що саме це буде – нехай залишається інтригою.

Автор фото і тексту: Alina Elovenkova / hochu.ua

"); $("#textVersion").text("Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23677"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Кіра Пластініна: “Найголовніше – вірити в себе!”