Як «вбити» втому за 5 хвилин? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Комплекс, який дозволить цілодобово сидіти за компом і не втрачати тонусу.

Відпочинок – це не тупе лежання перед телевізором, а зміна занять. На жаль, цей мудрий принцип для багатьох залишається лише в теорії. А на практиці монотонна робота народжує стомлення, яке накопичується, формуючи синдром хронічної втоми. Вчені розробили простий і ефективний спосіб як за 5 хвилин підвищити свою працездатність тим, хто довго сидить за комп’ютером або добу безперервно «вкалує» розумово:

1. Випий півсклянки приємно гарячої води. Це сприяє активізації обмінних процесів і зниженню стресу від втоми. Багато хто і не підозрюэ, що живе у стані хронічного зневоднення. Адже втрата води в організмі на 2% від маси тіла призводить до почуття втоми, 5% – до непритомності, 10% – до смерті від осушення.

2. Склади долоні “човником” і прохлопай всю поверхню тіла – руки, починаючи від пальців, плечі, голову, тулуб (де дістанеш) і ноги. Це прекрасний вібраційний масаж, який оживляє нервові закінчення, прискорює передачу нервових імпульсів. Кінчиками пальців постукай по тильній і внутрішній стороні обох долонь – це активізує роботу всіх органів.

3. Подбай про хребет – піднятий на «навшпиньки» на 2-3 см від підлоги і «впади» на п’яти, щоб відчути легкий струс в тілі. Всього треба зробити так раз 25-30.

4. Пропрасуй все тіло долонями зверху вниз, від голови, плечей, спини, по ногах – до самих кінчиків пальців, як ніби прибираєш з тіла воду після душу.

5. Поплещи на очі холодною водою до появи легкої різі – це дуже важливо, тому що поверхня очей зневоднюється при тривалому сидінні за компютером.

6. Скоординуй роботу півкуль мозку. Не лякайся, ця досить проста практика дозволяє оживити втомлену від монотонної роботи одну півкулю і підключити до неї непрацюючу. Візьми аркуш паперу формату А4 і по лінійці намалюй на ньому маркером дві лінії навхрест, як покладена на бік буква Х. Повісь цей листок на рівні очей і дивлячись на нього, спокійно і глибоко дихаючи, зроби дві простих вправи:

Торкнися лівим ліктем правого коліна, потім правим ліктем лівого коліна. Бажано, щоб при цьому спина була пряма. Таких перехресних рухів треба зробити по шість, всього 12.
Торкнися лівим ліктем лівого коліна, потім правим ліктем правого коліна. Знову ж, не забудь про спину. Цих паралельних рухів треба зробити також 12.
Знову 12 перехресних рухів.
Ще 12 паралельних рухів.
І останні 12 перехресних рухів.

7. Наприкінці випий ще півсклянки гарячої води

"); $("#textVersion").text("Як «вбити» втому за 5 хвилин?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23570"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як «вбити» втому за 5 хвилин?