Від яких продуктів з’являються прищі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Список продуктів, які псують твій зовнішній вигляд і провокують появу прищів.

1. Кава та шоколад

Кава збільшує вироблення гормону кортизолу, який відповідає за стрес. А він – одна з головних причин появи прищів. До речі, солодка чай і кава шкідливіша несолодкої, а ранкова чашка шкідливіше порції кави або чаю після ситного обіду.

2. Молочні продукти

Дуже часто вугровий висип з’являється через вживання жирних молочних продуктів: сири, молоко, морозиво. Ця група продуктів провокує більш активну роботу сальних залоз, а через це теж з’являються прищі на обличчі. А ось більш “дієтичні” сир, кефір і йогурт діють з точністю до навпаки: вони покращують обмін речовин і “чистять” обличчя.

3. Солодке і борошняне

Цукор, шоколад, цукерки, торти, печиво та морозиво взагалі протипоказані шкірі. Замість них краще їсти сухофрукти та мед.

4. Горіхи

З горіхами потрібно бути обережним. Мигдаль і фісташки, арахіс і волоські горіхи – всі вони викликають появу прищів. Геть відмовлятися від них не варто, просто постарайся скоротити їх кількість.

5. Смажена їжа

Взагалі неприйнятна у твоєму раціоні, особливо якщо ти маєш схильність до запалень на шкірі.

"); $("#textVersion").text("Від яких продуктів з’являються прищі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23540"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Від яких продуктів з’являються прищі?