Топ-5 плюсів п’янки PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Пити горылку – не завжди гробити своє здоров’я. Буваэ і навпаки: принаймні, так говорять вчені.

У кожного явища є як мінімум дві сторони. Ось і з алкоголем так – можливо, справа не в самому напої, а в його кількості. І якщо все буде в міру, то не виключені деякі бонуси. А саме:

1. Працездатність

Той, хто коли-небудь відчував важке похмілля, навряд чи повірить у таке. Однак відповідно до публікації в серйозному науковому виданні American Journal of Epidemiology, непитущі люди в 1,3 рази частіше відсутні на робочому місці, ніж ті, хто споживає алкогольні напої в помірних кількостях. У цьому ж дослідженні стверджується, що в середньому п’ющі люди працюють краще і заробляють більше. Неймовірно?

2. Швидкий розум

Коли людина вип’є трохи спиртного, його думка не зупиняється. Навпаки, вона починає працювати швидше. У науковому виданні Consciousness and Cognition були наведені результати експерименту, в якому двом групам добровольців – тверезим і підпитку під закуску трохи горілки – запропонували для трьох слів придумати четверте, об’єднуюче їх за змістом. Чоловіки напідпитку в середньому впоралися з цим завданням на 20 секунд швидше.

3. Довгострокові розумові здібності

Дослідження, про яке розповідає New England Journal Of Medicine, свідчить, що помірні випиваки в порівнянні з переконаними непитущих не тільки володіють великими пізнавальними можливостями, але й зберігаються вони у любителів пропустити стаканчик міцного довше. І при цьому все одно, який алкогольний напій і з яким градусом приймає людина.

4. Більше оптимізму

Відповідно до одного з недавніх досліджень, ті, хто не бере в рот ні краплі спиртного, загалом схильні до депресій і неусвідомленого неспокою частіше і сильніше, ніж ті, хто дозволяє собі перехилити на день стаканчик-другий. Вражаюче, але навіть ті, хто «закладає» вельми серйозно, також виказують більше оптимізму, ніж непитущі.

5. Сильне серце

Ще більш неймовірний факт – дослідники все більше сходяться на думці, що помірне споживання алкоголю веде до поліпшення серцевої діяльності і кровообігу. Відповідно, у таких людей зменшується ризик отримати інфаркт. Ти запитаєш, як це можливо? Вчені пов’язують подібний ефект з впливом спиртних напоїв, які активують альфа-ліпопротеїни високої щільності, або «добрий холестерин». Крім того, алкоголь сприяє розрідженню крові.

"); $("#textVersion").text("Топ-5 плюсів п’янки" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23253"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Топ-5 плюсів п’янки