Випадковий секс – наслідок депресії? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як показало дослідження, опубліковане в журналі «Journal of Sex Research», випадковий секс може бути наслідком депресії.
У дослідженні взяли участь 4000 чоловік, у яких нещодавно був випадковий секс. Тільки 10% опитаних були задоволені своїм життя, 15% – перебували в депресії, а 17% – відчували загальну тривогу.

Це погана новина, оскільки навіть легкий стрес на 29% збільшує ризик захворювання серця та інсульту, за даними експерименту, опублікованого в журналі «BMJ».

«Але випадковий секс не обов’язково свідчить про психологічні проблеми. Просто люди, які переживають депресію, тривогу або незадоволеність життям, більш схильні до подібних вчинків », – говорить співавтор дослідження Меліна Берсамін, доктор філософських наук з Університету штату Каліфорнія, Сакраменто.

І якщо ти все ж вирішиш завести стосунки на одну ніч, пам’ятай 4 золотих правила: переконайся в її згоді, використовуй захист, відкрито говорити про своє сексуальне минуле і пересвідчись, що ти і твоя обраниця хочете одного і того ж.

Відповідно до недавнього дослідження, опублікованого в журналі «Journal of Personality and Social Psychology», жінки настільки ж відкриті для випадкового сексу, як і чоловіки, за умови, що вони впевнені в доброму проведенні часу.

"); $("#textVersion").text("Випадковий секс – наслідок депресії?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23210"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Випадковий секс – наслідок депресії?