ТОП – 10 шкідливих продуктів PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
У список найбільш нездорових потрапили продукти, регулярне вживання яких викликає хронічні захворювання, важкі отруєння і алергічні реакції.

1. Чіпси. Пекельна суміш вуглеводів, жирів, барвників і замінників смаку різко підвищує рівень холестерину в крові, що може стати причиною серцево-судинних захворювань.

2. Фаст-фуд. Мається на увазі все, чим можна перекусити на ходу. Тому що готується невідомо з чого і незрозуміло як. І при регулярному споживанні просто руйнує травну систему. Ті ж самі булочки з котлетою або біляш домашнього приготування особливої ​​шкоди не принесуть.

3. Ковбасні вироби. Сумлінних виробників у цій промисловості не так багато. Тому в якості сосисок або ковбаси ми найчастіше поглинаємо підфарбовану і ароматизовану сою.

4. Сухі супи і вермішель. Бульйон з води і глютамат натрію, ароматизатори, якими «освіжають» підсушені до втрати всіх корисних властивостей вермішель і шматочки м’яса або курки. Все це страшний удар по шлунку і кишечнику.

5. Газована вода. Все ті ж барвники, ароматизатори і цукор, розведені водою, спрагу зовсім не втамовують. А навпаки збуджують. Тому ви купуєте наступну пляшку, а за нею ще одну. І отримуєте чималу дозу вуглеводів і хімічних речовин, які, накопичуючись, можуть впливати на психіку.

6. Маргарин. Найшкідливіший з усіх жирів. На жаль, саме його використовують замість масла при виробництві тортів, тістечок і булочок. А вживання маргарину – це гарантована зайва вага, порушений обмін речовин і підвищений рівень холестерину.

7. Енергетики. Доза кофеїну в них перевищує добову норму, а натуральних складових у цьому напої взагалі не знайти. Регулярне вживання енергетиків викликає звикання і виснажує організм, замість того щоб його підживлювати.

8. Майонез. Улюблена багатьма приправа – це суцільні жири, трохи розбавлені оцтом, загусниками і консервантами. Особливо шкідливий майонез, яким заправляють готові салати, – пристойний і дорогий продукт використовувати в цьому випадку невигідно.

9. Жувальні цукерки, мармелад, льодяники. Хімія, хімія і ще раз хімія, яка приваблює покупця яскравою упаковкою і дешевизною.

10. Шоколадні батончики. Дійсно втамовують голод, тому що містять величезну кількість калорій. Однак шоколад, як правило, соєвий, а начинка – з барвників і ароматизаторів. Єдина корисна складова – горіхи. Але краще їх їсти окремо

"); $("#textVersion").text("ТОП – 10 шкідливих продуктів" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22739"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини ТОП – 10 шкідливих продуктів