Як пити і не п’яніти? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Любиш поєднати алкоголь з солодкою колою? Що ж, тебе чекає куди більш сильне сп’яніння, ніж зазвичай, упевнені експерти.

Недавні дослідження привели вчених до того, що спиртне у поєднанні з низькокалорійними напоями значно підвищує рівень отруєння організму алкоголем. Після серії експериментів з використанням дієтичної газованої води і звичайних безалкогольних напоїв результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Alcoholism: Clinical & Experimental Research. Згідно з цим дослідженням, люди, які одночасно п’ють алкогольний і низькокалорійний безалкогольний напій, піддаються більшому сп’янінню, ніж людина, яка запиває спиртне висококалорійним дрінком.

Вчені попросили кілька десятків чоловіків і жінок, розділених на три групи, пройти серію з трьох дегустацій в залежності від горілчаних доз. Перша група пила алкоголь з низькокалорійним напоєм, друга – з напоєм, що містить велику кількість натурального цукру, третя, контрольна, пила тільки безалкогольні напої.

Вчені потім виміряли у добровольців концентрацію видихуваних спиртних парів, а також опитали тестованих на предмет їх власних відчуттів – рівень сп’яніння, відчуття втоми, бажання сісти за кермо автомобіля. Суб’єктивні відчуття наклали потім на об’єктивні дані досліджень.

Виявилося, що група, як споживає алкоголь з низькокалорійною мінералкою, показала найбільшу кількість видихуваного спирту. При цьому за їх власними самооцінками, вони не були більш п’яними, ніж їхні колеги з інших груп.

Вчені пояснюють цей феномен тим, що підсолоджені напої діють на питущу людину приблизно так, як і закуска з твердої їжі. Навіть в рідкому вигляді цукор уповільнює швидкість поглинання алкоголю в крові. При цьому мова йде про натуральний цукрі – штучні підсолоджувачі не дають такого ефекту на людський організм.

"); $("#textVersion").text("Як пити і не п’яніти?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22370"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як пити і не п’яніти?