Пробки допоможуть поліпшити жіноче здоров’я PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Погодьтеся, за час, втрачений в вічних пробках, можна було б зробити багато корисних справ. Але раз вже ми день від дня стаємо заручниками наших доріг, давайте пошукаємо і в цьому свої плюси. Наприклад, займемося своїм здоров’ям.

Сучасні жителі мегаполісів витрачають на дорогу величезну кількість часу, причому москвичам доводиться гірше всіх: переміщення по столиці займає вдвічі більше часу, ніж в середньому по Росії. Що стосується пробок, то і тут Москва як і раніше залишається незаперечним лідером у цьому питанні. В середньому москвичі витрачають на пробки 3 години на день, а це, за умови, що ми проживемо 70 років, майже 9 років життя! Раз вже нам судилося проводити в своєму автомобілі таку кількість часу, давайте подумаємо разом над тим, як зробити це з користю і задоволенням.

Багато хто з нас, жінок, часто скаржаться на постійну нестачу часу і, отже, неможливість зайнятися собою, пише Tata.ru. І мало кому приходить в голову, що автомобіль, замкнений у пробці, цілком підходить для цих занять. Адже навіть у такому малоприємному місці, як пробка, можна знайти заняття з користю для власного тіла.

Наприклад, цей час можна присвятити спорту. Розімніть затерплі руки, ноги і спину. Зробіть саму звичайну зарядку. Спочатку покрутіть головою, адже м’язи шиї затікають в машині найшвидше. Кругові рухи і рухи в сторони – відмінний спосіб прибрати напругу. Потім займіться ногами, але перед цим переконайтеся, що ви прибрали їх з педалей, особливо, з педалі газу Пробки допоможуть поліпшити жіноче здоров’я І починайте обертати стопами по 10-15 разів в кожну сторону. Приблизно такі ж маніпуляції виконайте і з руками. Покрутіть кистями, розімніть пальці. Якщо пробка зовсім «глуха» – вимикайте мотор і виходите з машини. Пошагать, пострибайте, потягніться. У цьому випадку до хорошого самопочуття неодмінно додасться і ще й гарний настрій!

До речі кажучи, до загальної зарядці можна додати і вправи, придумані спеціально для жіночого організму. Їх склали вчені, які вивчають проблему времяпрепровождения в пробках. Одним з таких може стати модне нині вправа Кегеля. Простіше кажучи, це розминка, спрямована на зміцнення м’язів тазу і піхви. Вона корисна абсолютно всім, а виконувати її дуже легко – треба просто стискати м’язи піхви, як при затримці сечовипускання, на кілька секунд, а потім знову розслабляти. Для досягнення гарного результату рекомендується робити ці маніпуляції щодня протягом 5-10 хвилин.

Ще один орган, нещадно страждаючий за кермом – очі. У пробці можна не тільки дати їм відпочити, але й навіть підкоригувати можливі проблеми із зором. Почніть з простого: спочатку зробіть 10 обертань очима в одному напрямку, а потім стільки ж у протилежному. Передихніть і розслабтеся, а потім знову повторіть вправу. Знайдіть на лобовому склі тріщинку або плямочка, сфокусуйте на ньому погляд на 20-30 секунд, а потім, не розслабляючи очей, так само сфокусуйте зір на предметі, що знаходиться поза вашого автомобіля – на будівлі вдалині або номері іншої машини. Зробіть кілька повторень.
Ось такі нескладні вправу допоможуть вам не тільки скоротати час в стомлюючих пробках, але і зробити це з користю для здоров’я!

"); $("#textVersion").text("Пробки допоможуть поліпшити жіноче здоров’я" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22295"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Пробки допоможуть поліпшити жіноче здоров’я