Татуювання шкідливі для здоров’я? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Все більше любителі розпису власного тіла захоплюються тимчасовими тату. Ми дізналися про підводні камені цього задоволення.

Ряд барвників, які використовуються для нанесення на тіло тимчасових татуювань з чорної хни, можуть викликати сильну алергію.
Такі результати дослідження, проведеного в Департаменті з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США. Експерти попереджають, що навіть тимчасове татуювання не дає гарантії повної безпеки для здоров’я людини

У цьому плані одна з найнебезпечніших – так звана чорна хна. У ній, крім барвників рослинного походження, міститься багато синтетичного барвника фенилдиаміном. Ця речовина, в свою чергу, є дуже сильним алергеном.

Одночасно вчені попереджають про неприпустимість нанесення як постійних, так і тимчасових татуювань на шкіру дітей. Відзначимо, що ця мода останнім часом стала швидко поширюватися в США і за межами Америки. Причина – незміцнілий дитячий організм може зреагувати на туту так сильно, що на тілі маленької людини залишаться страшні шрами, причому на все життя.

"); $("#textVersion").text("Татуювання шкідливі для здоров’я?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22194"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Татуювання шкідливі для здоров’я?