Кинути курити безпечно для здоров’я? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чи може зайва вага захистити серце? Може, якщо ти набрав її після того, як кинув палити.

За даними дослідження, опублікованого в Journal of American Medical Association, позбавившись від своєї шкідливої ​​звички курці набирали кілька кілограмів ваги після розставання з сигаретою, але немає худа без добра – ризик заробити ішемічну хворобу серця у них після цього знижувався на 53%.

З точки зору твого серця, і зайва вага, і куріння – це фактори ризику, але для твого мотора більш безпечною є додаткова вага. Яка в середньому становить від двох до шести кілограмів – саме стільки додає у вазі середній американець, який кинув палити, в перших 6 місяцях безнікотинового життя.

Якщо від розставання з сигаретою тебе утримує страх погладшати, сміливо кидай палити – ми знаємо, як тобі допомогти. Дві чайні ложки оливкової олії перед їжею допоможуть тобі вміститися в старі улюблені джинси, поки ти будеш прочищати свої закопчені легені. Оливкова олія уповільнює скорочення шлунка і допомагає довше зберігати відчуття ситості – майже як нікотин, але без побічних ефектів. Крім того, вона стимулює виділення гормону, що викликає зниження апетиту. І вовки ситі, і легені цілі.

"); $("#textVersion").text("Кинути курити безпечно для здоров’я?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22130"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Кинути курити безпечно для здоров’я?