Жіноче свято – 8 березня PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З давніх часів, у всіх народах, люди шанують прихід весни – часу, коли природа скидає сірі кайдани сну і відроджується, що б дати життя всьому живому. І не дивно, що саме навесні ми святкуємо день поваги, поваги і любові до всіх жінок – 8 березня. Тисячі років люди шанують жінку, як родоначальницю, дарувальниці життя і хранительку вогнища. Саме з нею асоціюється прихід весни і народження нового життя. І саме жінки з покоління в покоління передавали знання про весняні ритуалах родючості і процвітання.

Наш час диктує нові умови. Урбанізація, технологізація та інші процеси, що рухають наш світ, підкріплені фемінізмом змінюють наше ставлення до жінок. Але одне залишається незмінним – ми як і століття тому поважаємо, любимо і бережемо наших жінок. І саме в Міжнародний жіночий день ми показуємо в повній мірі, ЩО значать для нас ті, хто завжди йде по життю поряд з нами.

Менталітет різних народів диктує різне ставлення до цього свята.

У Греції, наприклад, чоловіки не стоять по ранках у чергах в квіткові і на дарують жінкам подарунки. Там це просто не прийнято. У цій країні 8 березня вважається скоріше днем ​​боротьби жінок за свої права. Так що, так восторжествує фемінізм – тепер у цього руху з’явився персональний свято!
Схожа ситуація в Індонезії, але там боротьба йде скоріше за особисте життя, то є прояв почуттів – в цій країні за поцілунки на людях можна потрапити до в’язниці, як за хуліганство!

В Естонії 8 березня не є державним святом, зате вже вірменські жінки відвоювали свої права на свято. З недавніх пір 8 березня там – офіційний вихідний день.

У Франції Міжнародний жіночий день широко не відзначається. Сентиментальні французи вітають своїх жінок в день матері, в травні.

Італійські жінки, незважаючи на те, що цей день не є офіційним вихідним, святкують на всю котушку. При чому, примітно те, що більшість італійок воліють відзначати 8 березня без своїх других половинок, влаштовуючи гучні девичники.

Росія. У Росії жіночий день не завжди був офіційним святом, терплячи гіркі поразки від соціологів і політологів, але в результаті, з подачі міжнародної асамблеї ООН, в 1975 році 8 березня було оголошено Міжнародним жіночим днем.

І тепер, раннім прохолодним вранці 8 березня зграйки чоловіків кочують від одного квіткового магазину до іншого, щоб знайти самі свіжі і найкрасивіші квіти, ламають собі голову питанням вибору подарунка і намагаються передбачити будь-яке побажання своїх коханих та близьких.

І наостанок хочеться сказати: нехай це свято, 8 березня, ніколи не закінчується для наших жінок і день у день, з року в рік ми не будемо втомлюватися радувати вас і дивувати, дарувати вам тепло і нашу любов!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Жіноче свято – 8 березня