ТОП-6 правил чоловічого здоров’я PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

«Бережи здоров’я змолоду!» Ти не раз чув цю фразу. Ми вважаємо, що сенс її такий: «тобі не слід чекати 40-ка, щоб почати замислюватися про те чи все з тобою в порядку, хто винен, якщо це не так і що тепер робити!» Нехитра профілактика, правильний спосіб життя – і вік не буде мати для тебе вирішального значення. Ти завжди будеш в оптимальній формі.

  •     Правильно харчуйся. У твоєму раціоні повинні переважати риба і овочі. В особливості зелені. А ось «швидкі» вуглеводи (солодощі, булочки та ін) і тваринні жири провокують зростання передміхурової залози. Причому, обмежувати споживання цих продуктів слід вже починаючи з 18-20 років.
  •     Стеж за вагою. Вона повинна бути «здоровою», тобто відсоток жиру в організмі не повинен перевищувати допустимої норми. Доведено, що підтримуючи оптимальну вагу чоловіки і живуть довше, і почувають себе краще.
  •     Займайся спортом. І не шкодуй себе. «Чоловічий» гормон тестостерон виробляється тільки при стресових навантаженнях і високі інтенсивності тренінгу. Іншими словами, твоя футболка після занять повинна бути мокрою. Крім тестостерону, фізичне навантаження сприяє виробленню ендотелію, а він так само відповідає за якість ерекції.
  •     Знайди собі пару. Регулярні заняття сексом – краща профілактика простатиту та інших розладів. Шкідливі як тривале утримання, так і секс-марафони. А ось пара-трійка раз на тиждень для чоловіка старше 30 – в самий раз.
  •     Уникай стресу. Дивись на життя позитивно. Це не порожні слова. Один з ворогів твоєї сексуальної функції – стрес. Намагайся його уникати.
  •     Відвідуй лікаря регулярно. Навіть якщо відмінно себе почуваєш. Особливо після 40 років. Вікові зміни характерні навіть для самого міцного організму

Це цікаво:

Ендотелій – одношаровий пласт плоских клітин, що вистилає внутрішню поверхню кровоносних і лімфатичних судин, серцевих порожнин.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини ТОП-6 правил чоловічого здоров’я