Як вирішити зимові проблеми з шкірою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ми дізналися, на що звертають увагу дівчата при зустрічі з чоловіком і які сезонні проблеми зі шкірою вони не можуть йому пробачити.

Шорсткі руки. Ти ж не хочеш гладити дівчину руками, сухими і шорсткими, як наждачний папір? Вихід тільки один – зволожувати, зволожувати і ще раз зволожувати! Маж руки кремом кожного разу після їх миття та підбери більш м’яке мило.

Потріскані губи. Як ти збираєшся цілувати кохану такими губами? Якщо ти відчуваєш печіння, сухість або лущення на губах, скористайся зволожуючим бальзамом. У цьому немає нічого поганого. Ти можеш підібрати засіб, призначений спеціально для чоловічих губ, без кольору і блиску.

Обвітрене обличчя. Червона сітка на обличчі і суха кірка – головні ознаки обвітреної шкіри. Погодься, виглядає це не дуже привабливо, тому тобі варто негайно вжити заходів. Спробуй нанести крем з поновлюючими і зволожуючими властивостями, або ж можеш просто накласти на обличчя щедрий шар жирної сметани. А на майбутнє запам’ятай, що за 30 хвилин до виходу на вулицю потрібно мазати обличчя захисним кремом.

Прищі і жирний блиск на обличчі. Нестача вологи в шкірі змушує сальні залози виділяти більше шкірного жиру, що призводить до появи прищів і жирного блиску. Щоб позбутися від цієї неприємності, спробуй щодня зволожувати шкіру нежирним зволожуючим кремом і добре очищати шкіру (для процедури очищення можеш змішати кавову гущу зі звичайним кремом і помасажувати отриманою масою обличчя).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як вирішити зимові проблеми з шкірою?