Гламурні новини про шоу бізнес на – aglamura.net PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Стоцька зняла новий кліп

Зйомки нового кліпу Анастасії Стоцької на пісню «Закохуватися» пройшли в Києві під керівництвом режисера Алана Бадоєва. «У цьому відео Настя постане перед публікою в новому для неї образі — відкрита, зухвала, сексуальна, вона втілиться в кішку, що йде до своєї мети», — говорить пан Бадоєв.

«» Закохуватися «- заводна, наповнена позитивом, упевненістю і натхненням пісня. Я впевнена, що вона буде таким антидепресантом для людей, яким розбили серце », — говорить Анастасія.

«Океан Ельзи» записує новий альбом

Група «Океан Ельзи» записує новий альбом у Брюсселі з продюсером Coldplay Кеном Нельсоном. Це перший досвід роботи Кена Нельсона з музикантами з колишнього СРСР.

- Мій український не такий вже хороший, але поки все виходить, — розповів Кен Нельсон каналу Inter. — Допомагає те, що у нас схожі смаки в музиці, ми легко описуємо звуки, ритми. Це дуже цікавий досвід.

- У нас завжди так відбувається, — говорить клавішник «Океану Ельзи» Мілош Єліч. — Ми думаємо, що підготувалися і можна записувати в студії, але тут чутно все більш детально, і з’ясовується, що є дрібниці, на які ми не звертали уваги. І їх треба почистити …

За планом на запис однієї пісні повинно йти два дні. Однак зараз музиканти трохи вибилися з графіка.

- Ми вважаємо, що краще записати менше пісень, але щоб вони повністю відповідали нашим очікуванням, — говорить лідер команди Святослав Вакарчук. — І зараз довго працюємо над ліричною баладою. Все ж звикли, що «Океан Ельзи» — це така драйвова музика. А ми пишемо багато лірики.

Запис альбому відбуватиметься блоками. Зараз у Брюсселі музиканти записують тільки ліричні композиції. У березні приїдуть знову, але вже для запису більш швидких композицій. А вихід нового альбому запланований вже на квітень.

- На честь виходу нового альбоми ми поїдемо у великий тур по Україні, Росії, Європі, Америці … — Перераховує Вакарчук. — Думаю, що цілий рік будемо їздити.

Трек-лист нового альбому «Океану Ельи» поки не оголошується, відомо тільки, що в нього точно увійде пісня «Стіна», повідомляє InterMedia.

МакSім зняла новий кліп

Співачка МакSим зняла відеокліп на композицію «Небо-літаки». Зйомки проходили під керівництвом режисера Алана Бадоєва. Всупереч мовцеві назвою пісні «Небо-літаки», в кліпі вирішено було обійтися без прямих аналогій. Замість цього режисер запропонував співачці зануритися в атмосферу романтичного усамітнення тільки для двох, що розгортається на тлі холодного і відстороненого пейзажу, який вигідно підкреслює гарячі почуття закоханих. Ідея була зустрінута співачкою з великим ентузіазмом і разом зі знімальною групою і партнером по кліпу, що зіграв її коханого, МакSим вирушила до Криму, де на мальовничому березі Керченської затоки була знята більша частина матеріалу.

В ході творчого процесу МакSим разом з режисером прийняли рішення трохи поміняти заздалегідь обумовлений сценарій і доповнити чуттєву романтичну історію другої сюжетною лінією. Завдяки такому рішенню, глядач зможе побачити всю історію очима самої МакSим, поринаючи в спогади її героїні про що закінчився романі.

- Я з нетерпінням чекала прем’єри цього кліпу, — говорить МакSим, — Отсматрівая робочі кадри в процесі, я була вражена красою, яка у нас виходить. Я рада, що відео вийшло саме таким, яким і замислювалося — красивим, масштабним, витриманим в правильному настрої і наповненим відчуттям свободи.

Прем’єра кліпу «Небо-літаки» відбудеться 5 лютого на каналі WOW TV, повідомляє InterMedia.

Всепро гламур та шоу бізнес на потралі aglamura.net


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Гламурні новини про шоу бізнес на – aglamura.net