Як запам’ятати важливі дати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо ти любиш і, головне, пам’ятаєш різні важливі дати перших побачень, поцілунків та інше – ти унікальний. У більшості ж чоловіки такі дати зазвичай не пам’ятають. І потрапляють у неприємні ситуації зі своїми коханими, які, звичайно ж, пам’ятають усі. Приходиш ти додому ввечері, втомлений і голодний.

І тут з порога »Ти що, забув який сьогодні день?!».

В голові судорожно перебираєш дати, можливі урочистості, а на обличчі вже проявляється паніка, і безпомилкове передчуття, що «все, що ти скажеш, може і буде використано проти тебе» …

Жінки люблять «дати». Може, не всі, але більшість точно. У пориві любові, вони готові запам’ятовувати різне: дату знайомства, першого поцілунку, першого походу до батьків, коли ти її познайомив з друзями. Хіба мало, скільки всього цікавого може роками зберігатися на її жорсткому диску.

І нічого поганого в цьому немає, це навіть мило, аж до того моменту, поки ти чогось не забудеш. Переконати жінку в тому, що чоловіки складені по-іншому, складно. І в твоїй забудькуватості про ваші спільні дати жінки схильні бачити символи, причини і знаки якихось змін, проблем, зрад, і навіть провісників розриву відносин.

Можна слідувати мудрій раді, і носити завжди подарунок «на всяк випадок».

Побачив, що небудь підходяще – відразу купив. Коли небудь прийде його час.

У такому випадку питання »Ти що, забув який сьогодні день?” Може бути сприйнятий незворушно стримано »Чому забув?” і також незворушно буде подарований один з подарунків «на всяк випадок».

Але якщо тобі цікаві дні, які хвилюють твою половину, то краще навчитися, як з цим бути. Благо сучасних технологій допомагають у цьому. Телефон, ноутбук та інтернет – найкращі друзі в операції «Згадати все!».

Головне, будь уважним. Іноді твоя улюблена просто щось розповідає «про життя» … згадує подруг, себе, вас … Мимоволі в цих розмовах проскакують дати. Може й ненароком, а може й з глибоким умислом (у жінок так часто буває).

Твоє завдання, не відкладаючи на потім, вбити цю дату в телефон, звичайно ж, з нагадуванням. Краще за день, а то й два. Не треба сподіватися на свою пам’ять в надії записати це потім. Почув – записав.

Не важливо, знадобиться тобі ця дата в майбутньому чи ні. Про її важливість і рівень свого реагування вирішиш потім, коли спрацює нагадування. Тим більше, потім за непотрібністю це завжди можна стерти.

Зате уяви, скільки додаткових бонусів і переваг ти будеш отримувати, кожен раз нагадуючи коханій про ваші годовщини і спільні дати, навіть тих, які не пам’ятає вона сама.

Крім розповідей, інформацію ти також можеш отримати на її сторінці в соціальній мережі. Читаючи її пости і коментарі – завжди можна відстежити якісь дати, які згодом жінка може пояснювати як дуже важливі.

Тільки не перестарайся. Дату, коли вона напише на своїй сторінці «Який прекрасний день! Сьогодні в пробці мені два рази поступилися дорогою »записувати в календар необов’язково.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як запам’ятати важливі дати?