Ворожіння на картах Ленорман … PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

В даний час, мало хто чув про ці воістину могутні карти, які на початку дев’ятнадцятого століття були основою практично будь-якого Гадальні салону. Колода даних карт складається з 36 карток, в колоді всього дві карти символізують людей – дама і валет. Саме дані карти є основою колоди, так як на дві основні карти і відбувається первинне ворожіння. Дама – означає дівчину або ж жінку, на яку проводиться ворожіння. Валет, відповідно – чоловік або ж хлопець. Всі інші карти стануть символом подій, які відбуваються навколо людини.

Зверніть увагу на те, що правильно колода розкладається таким чином – дуже добре перемішавши всі карти, ви викладаєте кілька рядів по вісім карт зліва направо, сорочкою карт вниз. Після чого, формується певне коло – де є і минуле і сьогодення. Принадність даного ворожіння в тому, що є унікальна можливість переконатися в ефективності такого ворожіння, адже про минуле ворожка теж може розповісти дуже багато.

Способів ворожіння на даних картах багато. Можна з упевненістю сказати про те, що це дуже складна і воістину дуже важлива наука, яку осягати доведеться не один рік. Тобто, вам варто вивчити всі особливості колоди карт, кожна картка є певним символом подій, що відбуваються, що і дозволяє створити відповіді на певні питання. Тим не менш, варто також сказати про те, що читати слід не одну карту, а цілий комплекс карт, що і дозволяє отримати певну схему минулих діянь, і те, що передбачається в майбутньому.

Природно, для того, щоб повною мірою почати усвідомлювати всі можливості комплексного читання, вам буде потрібно час і досвід. Саме при проведенні ворожіння сторонній людині, ви зможете переконатися в правильності ваших можливостей, в правильності читання певних символів карт.
Основа даного ворожіння – це можливість знати колоду карт – досконально. Кожна карта-певний символ минулого або ж майбутнього, а ви обов’язково повинні відсіювати те, що не має значення і те, що в реальності і формує істину.

Неодмінно варто сказати про те, що навчитися ворожити на таких картах – дуже непросто. Але якщо ви осягнете дану науку, то неодмінно і обов’язково зможете говорити істину буття і справжнього, а також передбачати майбутнє. Варто сказати про те, що пророкування майбутнього – вельми туманне, і якщо ворожка від народження наділена тонким відчуттям інтуїції, то туманність вона зможе окреслити цілком реальними подіями, які чекають вас у майбутньому. Цікаво, чи не так?

Звичайно, дуже цікаво, так от тільки не всі зможуть повною мірою зануритися в такий складний світ туманності, який неодмінно варто окреслити реальністю і сформувати опис майбутнього, минулого і сьогодення.
Карти мають такі оригінальні символи – гонець, конюшина, корабель, будинок, дерево, хмари, земля, труна, букет, коса, мітла, сова, дитина, лисиця, ведмідь, зірка, лелека, собака, вежа, сал, гора, розвилка, щур, серце, книга, кільце, лист, бариня, барин, лілія, сонце, місяць, ключ, риба, хрест.

Всі символи відповідно дозволяють нам отримати певні дані правильного і раціонального ворожіння. Як ви бачите, символіка карт, досить незвичайна, саме з цієї причини вам доведеться зануритися в дуже серйозне й продумане вивчення.

Вивчайте карти, і скоряйте свою долю, своїми знаннями. Знання свого майбутнього дозволить вам сформувати нові цілі, до яких неодмінно варто прагнути …


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Ворожіння на картах Ленорман …