Захоплююче ворожіння на кавовій гущі … PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Багато ворожіння дозволяють нам отримати радісні можливості усвідомлення свого майбутнє. Майбутнє в реальному світі зможе відкрити для вас свої радісні обійми, ви зможете досягати набагато більшого, знаючи про те, що вас чекає попереду.

Ворожіння на кавовій гущавині має дуже стародавню історію, з появою кави на землі, люди змогли оцінити можливості унікального гадання на кавовій гущі.

Щоб ворожити на сучасній кавовій гущі вам обов’язково потрібно якісне міцне заварне кави, і природно вам буде потрібно вказати певне питання, який для вас має дуже важливе значення.
Кава варто готувати самотужки, після чого його наливають у чашку, саму ж чашку ставлять на спеціальне блюдце. Далі варто почекати не менше п’яти хвилин і випити кави. Спочатку звернемо вашу увагу на те, що каву слід пити без цукру або ж вершків.

Після того, як ви випили кави на дні чашечки залишається певна кількість кавової гущі, яка і дозволить вам зробити процес оригінального і сучасного ворожіння. Накриваємо чашку блюдцем і дуже різко перевертаємо, у підсумку на блюдце з’являється певний малюнок, що і дозволить нам зробити правильний вибір. Побачити малюнок, який стане основою вашого унікального ворожіння.

У результаті у вас з’явитися два малюнки – один на чашці, інший на блюдце. І вам належить досить складна робота – ідеально скомпонувати всі особливості того й іншого малюнка.

У даній статті ми опишемо вам деякі символи і допоможемо вам правильно трактувати їх унікальне значення.

Якщо ви побачили просто велике і чорна пляма, то це говорить про настання досить негативної смуги у вашому житті. Рукавичка-це символ нової зустрічі зі старою і практично забутою любов’ю або ж вас очікує зустріч із хорошим, але давно забутим другом.

Ви побачили очей – тоді вас чекає дуже радісна зміна вашого життя. А якщо ви побачили в кавовій гущі птицю, то вас дуже скоро чекає весілля або ж дуже радісне сімейне торжество.

Побачили машину, скутер, велосипед або ж мотоцикли – вас чекає швидке далеку подорож. Якщо ви побачили певний предмет кухонного столу – виделка, ніж, ложка – ви незабаром отримаєте якісь кошти, з роботи, спадок, або ж якусь винагороду. Квіти чи вінок – це оригінальний успіх у справі.

Побачили зайця - до придбання нового і вірного друга, ворона – до хвороби або ж смерті близької людини, змія – це до негативного впливу на здоров’я ваших друзів або ж ваших рідних.

Дерево – незабаром вас чекає велика радість і оригінальне благополуччя, якщо ж дерево сухе, то у вашому сімейному житті вас чекають певні зміни. Побачили корову – до багатства, коня – до ближньої дорозі, жаба – швидка нерозділене кохання, людина – небезпека від близького друга.

Природно кожна людина може трактувати певні символи за своїм, таким чином, сказати з упевненістю про те, що саме даний символ має таке значення, дуже складно. Адже кожен отримає і побачить саме те, що його чекає в найближчому майбутньому.

Можна з упевненістю сказати про те, що ворожіння на кавовій гущі – це дуже серйозний і воістину дуже відповідальний процес, який доступний практично кожній людині. Тим не менш, осягнути науку бачити майбутнє в кавовій гущі зможе не кожна людина, для цього вам буде потрібно старанність і величезна кількість.

Але, все ж, спробувати таке ворожіння варто – це цікаво, весело і можливо … справедливо…


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Захоплююче ворожіння на кавовій гущі …