Старовинне ворожіння на рунах … PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Руни – дивовижні старовинні магічні алфавітні знаки, які в минулі часи вирізували на дереві і висікали на каменях. Вражаюче, але раніше рунами постійно прикрашали предмети побуту, посуд, одяг, писали певні заклинання в будинку та біля нього, більше того, на носі корабля обов’язково повинна була бути напис саме рунами.
Основою рун стали містичні символи жерців – друїдів, які мали дуже велику силу і могли виробляти заклинання, заглядати і в минуле і в майбутнє …

Саме рунічна магія є дуже різносторонньою і різноманітною. Всю багатогранність такої магії просто неможливо описати словами. Існує певна легенда, яка свідчить, що всі руни мають священне значення, володіють величезним потенціалом магічної сили, і саме за допомогою використання рун можна зв’язатися з потойбічною, вищою силою …
Утворюється певна магічна система за допомогою сукупності певної кількості рун, саме з цієї причини, багато людей звернули свою увагу на можливість використання такої сили в ворожильних цілях. Відповідно поєднання значної кількості символів рунічних особливостей, дозволяє нам в наш сучасний час заглянути в майбутнє і дізнатися деякі аспекти свого минулого.

Навчитися гадати на рунах – це стати частиною таких рун. Природно вам доведеться вивчити величезну кількість літератури, доведеться усвідомити значення кожної руні …
Кожна руна має не тільки свою енергетику, але і обов’язково має свій певний характер, що і дозволяє отримати від магічних рун величезна кількість відповідей. Приватне повагу до рун неодмінно дозволить вам отримати феноменальний результат вашого ворожіння. У кожній руно укладений певний і багатогранний зміст, поєднання певних рун дозволяє вам виявити практично будь-яку ситуацію, яка була в минулому або ж буде в майбутньому.

Пам’ятайте про те, що ви повинні мати певні образи асоціації, відповідно саме вам належить самостійно обгрунтувати побачене і усвідомлене і сформувати певну історію буття й майбутнього.
Для гадання вам в першу чергу потрібно повний набір рун, який складається з 24 знаків. Зверніть увагу на те, що ворожіння на рунах відбувається в кілька етапів. В першу чергу вам неодмінно варто підготувати і себе і руни до ворожіння. Руни викладаємо на стіл, і уважно дивимося на них – встановлюємо негласний контакт. Даний процес має дуже велике значення, адже руни просто неодмінно повинні вас відчути, а ви повинні повною мірою відчути особливостей рун.
Якщо ви не зможете відчути контакт, то вам краще відкласти своє ворожіння, або ж спробувати відновити контакт більш серйозним увагою до рун.

Після того, як ви відчуєте контакт з рунами, вам варто їх прибрати в спеціальний Гадальні мішок і дуже ретельно перемішати.

Другий момент ворожіння – це правильне формулювання і постановка питання. Ви повинні розуміти, що питання відразу ж повинен бути сформульований правильно і дуже чітко. Дуже важливо навчитися трактувати питання доцільно, тоді й саме ворожіння і пророкування будуть більш чіткими і реальними.

Третій етап ворожіння - викладання рун. Існує величезна кількість можливостей правильного викладання. Ви повинні уважно вивчити найдавніші можливості правильної викладки магічних рун.
Ну, і звичайно ж, найважливіший момент – тлумачення особливостей рун. Для тлумачення значення рун вам доведеться вивчити всі значення символіки рун, яких дуже багато …


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Старовинне ворожіння на рунах …