Різдвяні ворожіння … PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З Різдва до Водохреща - тиждень чудес, тиждень святок – свят, які дозволяють зазирнути у своє майбутнє, дізнатися про сутність своєї долі, дізнатися про свого обранця і в дійсності повірити в любов …
В даний час існує величезна кількість ворожінь на святки, що і дозволяє нам стати учасником воістину магічного дійства. Зверніть увагу на те, що свята відбуваються під час зимового сонцестояння, що поєднується з розгулом нечистої сили.

Ми в даній статті наведемо кілька прикладів реальних ворожінь на різдвяні свята, які дозволять вам дізнатися про свою долю, в певному значенні цього слова.

Ворожіння на кістках.
Для того, щоб зробити дане ворожіння вам в першу чергу доведеться приготувати курку або ж гуску, повністю з’їсти його на вечір зі своєю сім’єю, а кісточки все ретельно зібрати і загорнути в тканину червоного кольору. Зверніть увагу на те, що краще заздалегідь придбати невеликий шматочок тканини, яка раніше не використовувалася. Кістки, загорнуті в тканину, необхідно винести за двері або ж за хвіртку і загадати своє найзаповітніше бажання, і покласти кістки в певному місці.
Рано вранці, до сходу сонця стоїть встати і перевірити: якщо кістки на місці – ваше бажання збудеться, якщо ж ні – то вам доведеться дуже довго чекати виконання. Замість бажання ви можете загадати певне питання, відповідь на який буде однозначним. Відповідно немає кісток – відповідь немає, якщо кістки на місці, відповідь – так.

Ворожіння на воску і молоці.
Вам буде потрібно менше однієї склянки молока і натуральний віск. Віск розтоплюємо в спеціальній ємності і виливаємо його в гарячому стані в холодне молоко. Далі – виносимо молоко на поріг і запрошуємо будинкового. Молоко виливаємо на поріг і дивимося на воскову фігурку, яка в процесі ворожіння вийшла на блюдце. Трактувати фігурки можна по-різному, все залежить від вашого світогляду і від усвідомлення того або іншого елемента.

Ворожіння на книзі.
Це дуже просте ворожіння, яке використовують у даний час молоді сучасні люди. Вибираєте книгу, загадуєте собі питання і відкриваєте на будь-якій сторінці. Після чого знаходите сходинку за дня свого народження. І читаєте, ось це і буде певний відповідь на ваше запитання, а вам варто його правильно і доцільно, так би мовити, розшифрувати.

Ворожіння на заміжжя з валянком.
Це найпоширеніший метод ворожіння на різдвяні свята, який використовували багато років тому, незаміжні дівчата, які прагнули дізнатися про своє майбутнє …
Чобіт або ж туфельку кидаємо на дорогу, і дивимося напрямок носка черевика. Куди носок дивиться, туди і заміж дівчина вийде.
Все дуже просто, і воістину швидко. Таке ворожіння приносить величезну кількість веселощів і радості. Неодмінно варто спробувати.

Спалювання нитки.
Для того, щоб дізнатися, як скоро вийдеш заміж, неодмінно варто спробувати дане ворожіння. Відрізаємо нитки однакової довжини і підпалюємо за допомогою свічки. У кого перша нитка згорить, та дівчина першою і вийде заміж. Якщо ж нитка повністю згасла, то дівиця не вийде заміж зовсім.

Ворожіння з кільцем або як дізнатися стать майбутньої дитини.
Кільце (найкраще обручку), опускається в склянку з водою на вовняній нитці, після чого починаємо у воду наливати розтоплений віск. Рух кільця і покаже стать дитини. Маятникові рухи – значить, буде хлопчик, якщо кругові рухи – значить, буде дівчинка. Якщо ж кільце взагалі припиняє свій рух, то в вашій родині дітей не буде взагалі.
Звичайно, такі гадання мають не магічний, а як би народний сенс. Так було завжди прийнято на Русі, дівчата в різдвяні святки завжди ворожили, таке ворожіння було розкішним і дуже веселим, що дозволяло проводити час воістину чудово. Вірити такому ворожіння чи ні – вирішувати вам, але ось спробувати такі ворожіння, варто неодмінно.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Різдвяні ворожіння …