Любовні ворожіння … PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Любов - основна рушійна сила всього нашого світу. Хто б, щоб не говорив, але любов в повній мірі підкоряє наші серця і дозволяє нам побачити світ своїми очима.
Саме з цієї причини існує величезна кількість ворожінь на любов, дівчата і хлопці мають можливість дізнатися своє любовне майбутнє. Таким чином, ви зможете отримати величезну кількість можливостей, отримати дані правильних і доцільних відповідей на свої унікальні питання …

Ми пропонуємо вам звернути увагу на певну кількість ворожінь, які мають магічну основу і можуть дати вам варто бажані відповіді.

Любовне ворожіння на картах.
Перед тим, як лягти спати, вам необхідно покласти під подушку чотирьох королів гральних карт. Причому, карти не повинні бути гральними, краще придбати нові або ж використовувати спеціальні гадальние. Загадайте бажання на заміжжя і попросіть, щоб ваш звужений прийшов вам у сні у вигляді певного короля. Якщо ви уві сні побачили пікового короля, то вашому чоловіком буде дорослий або навіть літній чоловік, ревнивий і склочний. Якщо ви побачили уві сні хрестового короля, то вашим чоловіком стане успішний бізнесмен або ж військовий. Червовий король говорить про те, що ваш суджений буде молодим і багатим, а бубновий – ваш нинішній хлопець …

Ворожіння на викликання судженого уві сні.
Перед сном вам необхідно написати ім’я свого коханого на папері і поцілувати його нафарбованими губами. Папірець необхідно покласти разом з маленьким дзеркальцем і лавровим листом під подушку. Після чого ви уві сні зможете побачити або ж свого загадкового парубка, або нового і невідомого. Таким чином, побачили свого хлопця – вийдете за нього заміж, іншого – буде вам інший чоловік ідеальним чоловіком.

Любовне ворожіння на святки.
Таке ворожіння можна зробити тільки раз на рік. Причому саме таке ворожіння дозволяє отримати величезну кількість відповідей. Але … є значне але, яке не дозволяє дуже багатьом жінкам піти на таке ризиковане і воістину дуже страшне ворожіння. Зверніть увагу на те, що ворожіння проводиться опівночі при повному місяці.
Ворожіння на святки можна провести удвох з подругою, але не більше того. Відправляйтеся в ліс і знайдіть самотню галявину, уважно вивчіть її, і переконайтеся в тому, що поблизу нікого немає. Встановіть два невеликих дзеркала – один проти одного, і навколо дзеркал запалів вісім свічок. У колі утвореному з палаючих свічок встановлюєте дві свічки навпроти дзеркал і сідайте самі в проміжку між дзеркалами та свічками.

У руці дівчини обов’язково повинна бути червона нитка і чорна запалена свічка.
Варто відразу ж сказати про те, що всі інші свічки повинні бути церковними та неодмінно свяченою, тобто, саме свяченою свічки дозволять вам уникнути можливих неприємностей з викликаним духом.
Далі, ви викликаєте духу померлої людини, як правило, родича. Природно ви побачите його відображення в одному з дзеркал. Після чого, ви можете задавати певні питання, на які вам неодмінно повинен відповісти дух. Спочатку це гадання любовне, саме з цієї причини вам варто задавати свої питання саме в даній спрямованості. Дух буде відповідати безмовно, рухами голови.

Після ворожіння дух проганяють дуже гучним криком: «Іди» …
Таке ворожіння дуже страшне, але все ж дуже ефективне, воно дасть вам масу відповідей і ви зможете дізнатися свою долю, любовну долю ….


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Любовні ворожіння …